GTA IV Türkçe Yama

GTA IV Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 715,478
  • DOSYA BOYUTU 1.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

GTA 4 Türkçe yama dil paketini yükleyerek GTA IV oyununu Türkçe oynayabilirsiniz.

Grand Theft Auto serisinin son versiyonu olan GTA IV için hazırlanmış olan Türkçe dil yaması. Alt yazıların yüzde yüze yakın bir şekilde Türkçeye çevrildiği paketi indirdikten sonra kolayca kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Tamindir'den GTA IV Türkçe yama paketini indirerek GTA 4 Türkçe oynama keyfini yaşayabilirsiniz.

GTA IV Türkçe Yama İndir

Oldukça güzel bir hikayeye sahip olan yundaki kahramanımız Sırp Niko, başı beladan kurtulmayan Amerika'daki amcasının yanına gider ve burada  yeni hayat kurmak ister. Fakat işler istediği gitmez çünkü amcasının başı belaya giriyor ve Niko'da amcasını beladan kurtarmak için çabalıyor. Niko, hayatını düzene sokmak ve kendine yeni bir hayat kurmak için gittiği Amerika'da istediğiniz bulamaz ve bir anda maceradan maceraya atılmaya başlar. Tabi siz de onun bu serüveninde ona yardımcı olmalısınız. Türkçe dil desteği bulunmayan GTA 4'ü neredeyse tamamen Türkçe oynamanızı sağlayan bu yama sayesinde, Niko'nun hikayesini ve başından geçenleri okuyarak her şeyi anlamanızı sağlıyor. Eğer GTA 4'ü daha önce oynayıp bitirmiş olsanız bile, yama ile birlikte tekrar oynayıp bitirmenizi tavsiye ederim.

GTA 5'in PS4 ve Xbox One'a çıkması fakat PC'ye henüz gelmemesinden dolayı GTA 4 hala pek çok bilgisayar kullanısının tercih ettiği popüler oyunlar arasında yer alıyor. Her zaman oynanabilecek keyifli oyunlardan bir tanesi olan GTA 4'de görevleri yapmak yerine şehirde serserilik de yapabiliyorsunuz. Fakat bunu yapmanız Niko'nun amcasını zor duruma düşürebilir. Niko'nun hikayesini paylaşmak ve onunla büyük bir maceraya katılmak için GTA 4'ü mutlaka bu yama ile oynamalısınız.

GTA 4 Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

GTA IV Türkçe yama nasıl kurulur? GTA 4 Türkçe yama kurulumu oldukça basit. Amerikan GTX dosyasını kopyalayın ve C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\common\text klasörüne yapıştırın. Bu GTA Türkçe yamasıyla menüler %100, alt yazılar %90 oranında Türkçe oluyor.

GTA 4 Türkçe dil paketini bilgisayarınıza kurmak için daha önceden GTA IV oyununun bilgisayarınızda bulunması gerekiyor.