Gunbrick

Gunbrick

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 41
  • DOSYA BOYUTU 23.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nitrome

Gunbrick retro yapıya sahip olan bir platform-bulmaca oyunudur

Gunbrick 90'lı yıllarda televizyonlarımıza bağladığımız atarilerde oynadığımız oyunları hatırlatan retro bir yapıya sahip olan bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Gunbrick'de gelecekte geçen bir hikayeye tanık oluyoruz. Arabaların bile artık demode olduğu bu çağda Gunbrick adlı ilginç makina dünya çapında bir sansasyon yaratmışlardır. Bu makina bir yandan silah kullanabilirken, bir yandan da kalkan kullanabilmekte ve tehditlerle baş edebilmektedir. Biz de Gunbrick'i kullanarak maceraya atılıyoruz ve mutantlara ve diğer ilginç düşmanlara karşı savaşıyoruz.

Gunbrick'de temel olarak her ekrandaki farklı bulmacaları çözüyoruz, düşmanlarımızın bizi yok etmesini önlemek için onların mermilerinden kaçıyoruz ve farklı platformlar arasında zıplayarak çıkış yolunu bulmaya çalışıyoruz. Ateş ederek düşmanlarımızı ok edebildiğimiz oyunda kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşarak adrenalin dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Gunbrick'in 2 boyutlu renkli grafikleri oyunun retro havayı yakalamasını sağlıyor. Kolay bir kontrol sistemine sahip olan oyunda kahramanınızı ekranda parmağınızı sürükleyerek veya ekrana dokunarak yönetebiliyorsunuz.