GWENT

GWENT

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 567
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CD Projekt Red

GWENT, online olarak oynanabilen bir kart oyunudur

GWENT, eğer The Witcher 3 oyununu oynadıysanız yakından tanıyacağınız, bu oyundaki hanlarda oynanan aynı adlı kart oyununnun tek başına bir online kart oyunu haline dönüştürülmüş versiyonu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan GWENT temel olarak Witcher dünyasında birbiriyle çatışma halinde olan veya tarafsız olan güçlerin  kartlarını çaprıştırdığımız bir kart oyunu. Oyuncular bu tarafları güçleri temsil eden kartları toplayarak kendi destelerini oluşturuyorlar ve rakipleri karşısına çıkıyorlar.

GWENT bir tek kişilik hikaye moduna yer veriyor. Bu hikaye modu bize Witcher evreni içinde geçen alternatif bir hikaye sunmakta ve farklı kartlar toplamamıza imkan sağlamakta. Online modda ise diğer oyunculara karşı kendi destelerimizin gücünü sergiliyoruz.

GWENT oldukça taktiksel bir yapıya sahip. Oyunda maçları kazanabilmek için kartlarınızın yeteneklerini iyi bilmeli, rakibinizin hamlelerine göre strateji geliştirmelisiniz. En güçlü kartlara sahip olsanız bile doğru taktik uygulamadığınızda yenilebiliyorsunuz.