Harry Potter Hogwarts Mystery APK

Harry Potter Hogwarts Mystery APK

kullanıcı

Harry Potter Hogwarts Mystery APK, Hogwarts büyücülük ve sihirbazlık okulunda geçen mobil rpg oyunu. Harry Potter oyunu Android için ücretsiz!

Harry Potter Hogwarts Mystery APK, Harry Potter romanlarına dayanan, oyuncuların kendi karakterlerini oluşturabildikleri ve bir sihir okulunda hayatı deneyimlediği ücretsiz oynanabilir rpg oyunu. Harry Potter filmlerini izlemiş olan veya Harry Potter kitaplarını okumuş olanlar mobil oyununu da mutlaka oynamalı.

Harry Potter Hogwarts Mystery APK İndir

Harry Potter Hogwarts Mystery, sihir ve büyücülük okulu Hogwarts’a katılmak üzere seçilmiş bir öğrencinin yerine geçtiğimiz, film tadında hazırlanmış bir mobil rpg oyunu. İlk olarak Android platformunda indirilebilir olan oyunu bizce tüm Harry Potter hayranları oynamalı. Kitabı ve filmi kadar etkileyici bir mobil oyun ortaya çıkarılmış.

Kitabı milyonlar satan, sinemada her filmi gişe rekorları kıran ve televizyonda da üst üste oynatılan popüler yapım Harry Potter, şimdi de mobil oyun formunda karşımızda. Animasyon filminden farksız görseller sunan oyunda Hogwarts adında bir büyücülük ve sihirbazlık okuluna katılan bir çocuğun yerini alıyoruz.

Harry Potter’ın Hogwarts mektubunu almasından yıllar öncesinde geçiyor. Hogwarts kalesinin daha önce görülmemi odalarını keşfediyor ve eski sırları araştırıyoruz. Profesörler Dumbledore, Snape ve diğer güçlü büyücülerden bilgi edinip sihir yapmayı öğreniyoruz. Ne tür bir büyücü veya sihirbaz olacağımıza kendimiz karar veriyoruz.

Bizi sihirbazlık/büyücülük dünyasının içerisine alan oyunda ilk olarak karakterimizi oluşturuyoruz. Dış görünümünü belirledikten sonra oyuna geçtiğimizde görevler başlıyor. Başlangıçta dünyanın en etkili sihirlerinin bulunduğu kitabı, ardından sihir çubuğumuzu alarak devam ediyoruz. Okulda hayatımızda olacak değişiklikleri öğrendikten sonra maceramız başlıyor. Tamamlamamız gereken onlarca zorlu görev, uzun diyaloglar bizi bekliyor.

Harry Potter Oyunu APK Özellikleri

  • Hogwarts’ta yeni bir cadı veya büyücü olarak rol alıyorsunuz. Sihirli büyüler öğrenip güçlü iksirler hazırlıyorsunuz. İlerledikçe yeni yerler görmenin yanı sıra yeni iksirleri de deneme şansınız oluyor.
  • Hogwarts’taki gizemleri de araştıracaksınız. Yepyeni hikayede lanetli mahzenlerin arkasındaki gerçeği ve kardeşinizin ortadan kayboluşunu çözmelisiniz. Seçimleriniz önemli! Sihirli bulmacalar karşınıza çıkacak.
  • Arkadaşlıklar kurun, aşık olun. Sürükleyici etkinliklere katılın, Quidditch oynayın, ruh emicileri yok edin, Niffler gibi sihirli yaratıklarla arkadaş olun.
  • Tonla saç ve kıyafet seçeneğiyle kendi benzersiz avatarınızı oluşturun. Hatta hayalinizdeki okul evini tasarlayın.

Büyüler, sihirler, romantizm, sihirli yaratıklar, interaktif hikayeler ve gizli sürprizlerle dolu bir fantestik rol yapma oyunu bizlerle.