Health Mate

Health Mate

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 66
  • DOSYA BOYUTU 25.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WiThings, S.A.S.

Health Mate, sağlıklı yaşamk isteyen fakat bunu yaparken kendilerine yardımcı olabilecek bir uygulama arayan kullanıcılar için geliştirilen ücretsiz bir Android uygulaması.

Health Mate, kendinize dikkat etmeniz ve sağlıklı yaşayabilmeniz için geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir uygulama. Sade bir tasarıma sahip olan uygulama modern çizgiler ile tasarlandığı için göze de hitap ediyor. Kullanım açısından herhangi bir sorun yaşamayacağınızı düşündüğüm uygulamayı kilo vermek, daha fazla spor yapmak ve daha iyi uyuyabilmek için kullanabilirsiniz.

Öğrencisinden ev hanımlarına kadar pek çok kişinin kullanabileceği uygulama, temel olarak sağlıklı yaşamaya nasıl başlanır ve neler yapılabilir gösteriyor. Hatta göstermekle kalmayarak yapacağınız aktivitelerde de size yardım ediyor. Uygulamaya gerekli verileri girdikten sonra gelişim sürecinizin geçmişini sürekli olarak kontrol edebiliyorsunuz. Böylece uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra nasıl değişimler yaşadığınızı görebilmek mümkün oluyor.

Özellikler:

  • İdeal olan kilonuza ulaşmanızda yardım etme
  • Vücut şeklinizi korumanıza yardımcı olma
  • Daha rahat uyku uyumanızı sağlama
  • Kan basıncı kontrolü

4 temel işleve sahip olan uygulama elbette bu adımları yaparken size bir çok detaylı fonksiyon sunuyor. Örneğin uygulamayı kullanarak zayıflamak isteyenler ilk olarak ağırlık bilgilerini girerek ideal kilo hesaplarını yapmalı. Daha sonrasında kendinize hedefler belirleyerek bu hedefleri gerçekleştirmek için çaba göstermelisiniz. Bu süreçte Health Mate'de size yardımcı olarak hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlıyor. Vücudunuzu korumak istiyorsanız uygulama içerisinde yer alan Pulse ile iziksel aktivitelerinizi takip edebiliyor yada Health Mate ile ortak olan RunKeeper'ı indirerek fiziksel aktivitelerinizi daha detaylı taip edebiliyorsunuz. Kan basıncınızı ölme işlemi yapabilen uygulama, böylece gerekli bilgileri doktorunuzla paylaşmanızı sağlayarak sağlıklı kalmanızı sağlıyor. Sağlıklı yaşamın önemli kısımlarından bir tanesi olan uyku için ise uykunuzu kaydetmeniz gerekiyor. Böylece yku düzeninizi ve sürenizi gerekli şekilde düzenleyerek daha sağlıklı uygku uyumanız sağlanıyor.

Kapsamlı bir uygulama olan Health Mate sayesinde genel olarak 4 farklı işlev ile hayatınızı daha sağlıklı hale getirebilmek mümkün. Daha fazla egzersiz yapma, kilo verme, vücut şeklinizi koruma, kan basıncınızı düzenli olarak ölçme ve daha iyi uyku uyuma özelliklerine sahip olan Health Mate'i ücretsiz olarak indirip göz atmanızı tavsiye ediyorum.