Hearing Test

Hearing Test

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 241
  • DOSYA BOYUTU 1.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici e-audiologia.pl

Hearing Test uygulamasını kullanarak ne kadar iyi duyduğunuzu test edebilir ve Android cihazlarınızdan test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Hearing Test uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının duyma duyularında ne kadar kayıplar olduğunu test edebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Yapılan araştırmalar, geçen yıllar içerisinden insanların duyma hislerinin giderek düştüğünü ve bazı frekanslara karşı hassasiyetlerinin kaybolduğunu gösteriyor. Ancak bu frekansların hangileri olduğunu farketmek için çeşitli program ve uygulamalardan faydalanmak gerekiyor.

Uygulama pek çok cihazın ses oynatabilme kabiliyetlerine göre kalibre edildiği için, hangi akıllı telefona sahip olursanız olun herhangi bir sorun yaşamadan tüm frekansları oynatabiliyorsunuz. Bunun yanında kulaklıklar için de gerekli olan modların sunulması, kulaklıktan daha doğru sonuçlar alabilmenize de yardımcı oluyor. Bu konuda uygulamanın arayüzünün kolayca ayarlanabilir ve sade olduğunu da belirtmek lazım.

Gerekli ayarlar ve testler gerçekleştirildikten sonra sunulan test sonuç raporları ise ne düzeyde duyma yetinizin olduğunu ortaya koyuyor. Böylelikle yaşınıza ve cinsiyetinize göre duyma sorunlarına sahipseniz bunların farkına vararak bir doktora kontrolüne gidebiliyorsunuz.

Hatta aldığınız test sonuçlarını yazıcıdan bastırmak ve böylece direkt olarak doktor ziyaretinizi test sonuçlarıyla daha kolay bir hale getirmek de mümkün. Eğer test sonuçları üzerine notlar almak ve böylece sonuçları daha kolay bir şekilde değerlendirmek de istiyorsanız bu olanağı Hearing Test üzerinde bulabiliyorsunuz.

Duyma hissiyatınızın ne kadar kaldığını ve duyma yetilerinizde bir sorun olup olmadığını test etmek isteyen kullanıcıların denemeden geçmemeleri gereken araçlar arasında.