Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 196
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ninja Theory

Hellblade: Senua's Sacrifice sinematik anlatıma sahip bir aksiyon oyunudur

Hellblade: Senua's Sacrifice daha önceden Heavenly Sword ve DmC: Devil May Cry gibi başarılı oyunlar geliştirmiş olan Ninja Theory tarafından hazırlanan bir başka aksiyon oyunu.

Fantastik ve dramatik sahneler içeren bir hikayeyi Viking temasıyla birleştiren bir oyun olan Hellblade: Senua's Sacrifice'da zayıf düşmüş bir savaşçının, delilik ve gizem içerisine yaptığı ölümcül yolculuğa katılıyoruz. Bir Kelt savaşçısı olan kahramanımız Vikingler'in Ragnarok olarak tanımladığı kıyamet ile yüzleşiyor ve ölmüş sevgilisinin ruhunu geri getirebilmek için cehennemin içine dalıyor.

Görüleceği üzere heyecan uyandıran mitolojik bir hikayeye yer veren Hellblade: Senua's Sacrifice, sinematik bir anlatım ile bu hikayeyi güzel bir şekilde sunmakta. Hatta oyundaki dramatik sahneler oluşturulurken nöroloji alanında uzman bilim adamlarından ve psikoz geçiren insanlardan yardım alınmış. Yani oyun bizi ana kahramanımız Senua'nın zihnine sokmak için elinden geleni yapacak.

Unreal Engine grafik motoruyla geliştirilen Hellblade: Senua's Sacrifice bir hayli güzel grafiklere sahip. Hellblade: Senua's Sacrifice'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel i5 3570K ve AMD FX 8350 işlemci

- 8 GB RAM

- 2 GB Nvidia GTX 770 veya 3 GB AMD Radeon R9 280X ekran kartı

- DirectX 11

- 30 GB boş depolama alanı

- 1280 x 720 ekran çözünürlüğü