Hellrider

Hellrider

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 64
  • DOSYA BOYUTU 40.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Anji Games

Hellrider, biraz aksiyon, biraz yarış biraz da sonsuz koşu oyunu tarzındaki bu sevimli oyunda oldukça eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz.

Hellrider, akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde eğlenceli vakit geçirmek için oynayabileceğiniz ücretsiz bir Android aksiyon oyunu. Atari oyunlarındaki grafiklere sahip olan Hellrider, aksiyon oyunları kategorisinde yer almasına rağmen, biraz motor yarışı ve birazda sonsuz koşu oyunlarına benziyor.

Oyundaki amacınız motorunuzu süren karakteri kontrol ederek yol boyunca ilerlemek. Ama bu ilerleyiş kuru bir ilerleyiş değil. Çünkü yol üzerinde gördüğünüz tüm iskeletlerin üzerinden geçerek onları ezmeli ve gördüğünüz tüm tehlikeli tuzaklardan da kaçmanız gerekiyor.

Kolay kontrol ve basit bir oynanışa sahip olmasına rağmen çok eğlenceli olan Hellrider, oynadıkça bağımlısı olacağınız türden bir oyun. Sabah okula giderken serviste, iş yerinde ya da evde vakit geçirirken oynanabilecek olan oyunun ücretsiz olarak sunulması bir avantaj. Bu nedenle deneyerek beğenip beğenmeyeceğiniz görebilmek için oyunu Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

Tek bir parmak ile oynayabileceğiniz oyunda 5 farklı alan var. Her alanın tasarımı ve tuzakları farklı. Bu nedenle hepsinde farklı şekilde odaklanmanı ve dikkatli oynamanız gerekiyor. Oldukça eğlenceli bulduğum Hellrider, ilk bakışta isminden dolayı bir bilgisayar oyunu ya da FPS oyunu havası uyandırmasına rağmen, aslında en yüksek puanı almaya çalışacağınız sevimli bir Android aksiyon oyunu. Oyun içerisinde motoru sürebilmek için 5 farklı karakterden bir tanesini seçebiliyorsunuz.