Heroes of Dragon Age

Heroes of Dragon Age

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 477
  • DOSYA BOYUTU 37.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

Heroes of Dragon Age, Electronic Arts firması tarafından geliştirilen ve Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz destansı bir rol yapma oyunudur.

Heroes of Dragon Age, Electronic Arts firması tarafından piyasaya sürülen ve kullanıcıların Android işletim sistemine sahip akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri destansı bir rol yapma oyunudur.

Üç boyutlu efektleri ve etkileyici oynanışıyla dikkat çeken oyun içerisinde amacınız farklı kahraman kartlarını toplayarak kendi ekibinizi oluşturmak ve bir efsane olma yolunda emin adımlarla ilerlemektir.

Takımınızı oluşturduğunuz kahramanlarınızı oyun haritası üzerinde stratejik bir şekilde yerleştirerek, oyunu oynayan dünya üzerindeki tüm farklı oyunculara veya arkadaşlarınıza karşı savaşabilirsiniz.

Rol yapma oyunları içerisinde yer alan birçok ince ayrıntıyı kullanıcılara sunan Heroes of Dragon Age üzerinde bir yandan diğer oyuncularla savaşırken bir yandan da destansı yaratıklara karşı savaşma şansına sahip olacaksınız.

100'lerce farklı karakterin yer aldığı oyunda en iyi kahramanlar takımını oluşturabilmek için düşmanlarınızı alt edin, görevleri tamamlayın, karakterlerinizi geliştirin ve daha fazlasıyla karşılaşmaya hazır olun.

Etkileyici grafikleri, mükemmel animasyonları ve sıradışı oynanışıyla kart oyunu seven oyuncuları oldukça memnun edecek bir oyun olan Heroes of Dragon Age'i mutlaka denemenizi öneririm.