HEX: Shards of Fate

HEX: Shards of Fate

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 188
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hex Entertainment

HEX: Shards of Fate ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kart oyunudur

HEX: Shards of Fate eğer fantastik altyapıya sahip oyunları seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz online altyapıya sahip bir kart oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan HEX: Shards of Fate'de RPG oyunlarındaki klasik yapıyı Hearthstone ve Magic the Gathering gibi oyunlardaki yapıyla birleştiriyor. HEX: Shards of Fate'de oyuncular Entrath adlı fantastik dünyaya konuk oluyorlar ve bu dünya üzerinde karanlık zindanları keşfederek maceraya atılıyorlar. Karşımıza çıkan düşmanlarımızla ve diğer oyuncularla savaşmak için ise kartlarımızı kullanıyoruz. Oyunda yer alan kartlar farklı kahramanları temsil etmekteler ve farklı özellikler taşımaktalar. Kart destemizde hangi kartların yer aldığı, bu kartları ne zaman kullandığımız ve rakibimizin hamlelerine nasıl karşılık verdiğimiz oyundaki başarımızı belirliyor.

HEX: Shards of Fate'de dilerseniz zindanlarda düşmanlarınızla savaşarak kart destenize yeni kartlar kazandırabilirsiniz, dilerseniz kart takası yaparak istediğiniz kartlara ulaşabilirsiniz. Oyun içinde 1000'e yakın kart seçeneği yer almakta. Oyun boyunca savaşları kazandıkça sahip olduğumuz kartları geliştirebilmemize de imkan tanınıyor.

HEX: Shards of Fate güzel görünümlü grafiklere ve animasyonlara sahip. Oyunu dilerseniz tek başınıza PVE modunda oynayabilir, dilerseniz PVP modunda diğer oyuncuların kart desteleriyle kendi kart destenizi çarpıştırabilirsiniz. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 3.30 GHZ Intel Core i3 2120 işlemci

- 2 GB RAM

- 1 GB DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 2 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme