Hexlock

Hexlock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 665
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Liquidum Limited

Hexlock, Android telefon ve tabletleriniz üzerindeki uygulamaları kilitleyerek diğer kişiler tarafından girilmesini engelleyin.

Hexlock, Android telefon ve tabletler için cihaz kilitleme yerine özel olarak sadece istediğiniz uygulamaları kilitleyerek sizden farklı kişi ve kullanıcıların bu uygulamalara şifreyi bilmeden erişmesini engelleyen yararlı ve güvenilir bir Android uygulaması.

Özellikle akıllı telefon ya da tabletiniz arkadaşlarınız ya da aile bireyleriniz tarafından sık sık ele geçiriliyorsa bu uygulama hayatınızı kurtarabilir.

Kişisel bilgilerinizi içeren özel uygulamalarınızı belirleyeceğiniz şifre ile kilitleme imkanı sunan Hexlock, böylece istediğiniz uygulamalara sizin dışınızda kimsenin erişmesine izin vermiyor. Meraklı gözlerin istemediğiniz bilgilere erişmesini engelleyen uygulama, cihazınızı kilitlemeden sadece ihtiyaç duyduğunuz uygulamalara şifre koyabilmeniz için geliştirilmiş.

Çocuklarınızın cihazınızda oyun oynarken kontrolü elinizde bulundurmanızı sağlayan uygulama, uygulama içi satın alma işlemi yapmalarını engellediği gibi, cihaz ayarlarında değişiklik yapmlarını da önlüyor.

Telefon ya da tabletinize bakmak isteyen arkadaşlarınıza cihazı rahat rahat verebilmenizi sağlayan Hexlock, verirken istediğiniz uygulamaların kilitli olmasını sağladığı için, içinizin de rahat olmasını sağlıyor.

Hexlock üzerinde oluşturacağınız kullanıcı profilleri sayesinde evde ve iş yerinde farklı uygulamaları kolay ve hızlıca kilitleyerek duruma göre profil kullanabiliyorsunuz. Örneğin iş yerineki arkadaşlarınızın erişmesini istemediğiniz uygulamaları iş profiline eklemeniz ve aile bireylerinizin ulaşmasını istemediğiniz uygulamaları da ev profilinde kilitlemeniz, yer değiştirmeniz durumunda sadece profil değişimi yaparak gerekli uygulamaları kolayca kilitlemenizi sağlıyor.

Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı Android mobil cihazlarınıza hemen indirip, dilediğiniz uygulamaları istediğiniz şifre ile kolayca kilitleyin.