High Rise

High Rise

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 52
  • DOSYA BOYUTU 22.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nickervision Studios

Üst üste düşen bloklardan gökdelen inşa etmeniz gereken bir beceri oyunu olan High Rİse ücretsiz.

Beceri oyunlarını seviyorsanız High Rise gibi mantığını anlamanın son derece basit olduğu bir oyun oldukça hoşunuza gidebilir. Hatta ve hatta bağımlısı da olmaihtimaliniz var. Basit mantığı olsa da zorluk seviyesi çabuk yükselen bu oyunda uzmanlaşmak gerçekten iyi bir odak yeteneğine sahip olmanızı gerektiriyor. Bu mobil platformda çıkan beceri oyunları için artık başarısı tescillenmiş bir model olduğu için birçok oyunda olduğu gibi High Rise da bu mantığın bir ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Tepeden inen bina parçalarını üst üste dizip gökdelen oluşturmaya çalıştığınız bu oyunda her blok size yeni bir puan getiririyor uyarıda sağdan sola oynayan ibrenin orta seviyelerde düşmesine dikkat etmek zorunda olduğunuz gibi yavaş yavaş merkez noktasını kaçırarak büyüyen yapınızda ağırlık merkezini tekrar içeriye çekecek yeni bloklar düşürmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, kenarlara fazla yaslana binanız yılıp paramparça olacaktır.

Eğlenceli oynanış ve karikatüristik oyun içi görselleri ile birlikte kendine has bir havası olan bu Android oyunu mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor.