Hollywood Story APK

Hollywood Story APK

kullanıcı

Hollywood Story APK Android oyununda moda yıldızlarının hayatını deneyimliyoruz. Yıldızlarla dolu, çarpıcı ve muhteşem sokaklara girmeye hazır mısınız?

Hollywood Story APK, Hollywood yıldızlarıyla dolu muhteşem sokaklarda dolaşarak kendi film kariyerinizi oluşturabileceğiniz ve dünyaca ünlü büyük bir star olarak binlerce hayran edinebileceğiniz macera oyunu. 10 milyondan fazla oyuncusu olan Android oyununda moda yıldızlarının hayatını yaşıyorsunuz.

Hollywood Story APK İndir

Etkileyici grafik tasarımı ve keyif verici ses efektleri ile oyunculara sıra dışı bir deneyim sunan bu oyunda amaç, kendinizi keşfederek film yıldızı olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve ünlü bir oyuncu olarak dünyaya adınızı duyurmak. Seçmelere katılarak zorlu süreçlerden geçmeli ve yeteneklerinizi kanıtlayarak oyuncu olmayı başarmalısınız. Ünlü moda tasarıcıları ile çalışarak farklı bir görünüm kazanmalı ve eşsiz kıyafetler giymelisiniz.

En ateşli Hollywood yıldızları ile tanışarak onlarla birlikte çeşitli partilere katılabilir ve eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Magazin dergilerine kapak modeli olabilir ve tüm dünyaya kendinizi gösterebilirsiniz. Bu sayede geniş bir hayran kitlesi oluşturabilir ve bol miktarda elmas toplayabilirsiniz.

Hollywood Story APK Android Oyun Özellikleri

  • Kendi Hollywood yıldızınızı yaratın.
  • Filmler çekin.
  • Moda
  • Hayranlar kazanın.
  • Ünlülerle yemeğe çıkın.
  • Yeni yerler keşfedin.
  • Dergilere kapak olun.
  • Sosyalleşin, bağlanın, etkileşime geçin.

Kendi film yıldızınızı yaratabilirsiniz. Avatarınızı kişiselleştirebilir, kıyafetinizi, moda stilinizi, saç stilinizi ve makyajınızı ayarlayabilirsiniz. Gişe rekorları kıran filmleri çeken isim olabilirsiniz ama önce seçmeleri kazanmalısınız. Sonrasında milyonlarca hayranınız olacak. Moda tasarımcılarıyla tanışarak size özel dikilmiş elbiseleri deneme şansı bulabilirsiniz.

Kendi imzanızın olduğu moda koleksiyonları ve hatta kendi parfümünüzü tasarlayabilirsiniz. Hayran kalabalığına şimdiden alışın. Hollywood’un göz kamaştıran yıldızlarıyla tanışma ve hatta onlara muhteşem mekanlarda partilere katılma şansı bulacaksınız. Kendinizi rüyada gibi hissedeceksiniz. Rüya demişken, Hollywood, Beverly Hills, Manhattan, Las Vegas gibi heyecan verici yerler göreceksiniz.

Paparazziler fotoğrafınızı çekmek için evinizin önünde bekliyor olacak. Magazin dergilerine kapak olmaya kendinizi hazırlayın.

Android ve iOS sürümleri ile farklı platformlarda oyuncularla buluşan Hollywood Story, ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz ve sıkılmadan oynayabileceğiniz benzersiz bir oyundur.