Hotkey Sound Recorder

Hotkey Sound Recorder

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 950
  • DOSYA BOYUTU 3.03 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naturpic Software

Hotkey Sound Recorder, tek bir klavye kısayol tuşu yardımıyla ses kaydı yapmanıza olanak sağlayan başarılı bir ses kayıt programıdır.

Hotkey Sound Recorder, tek bir tuş yardımıyla ses kaydetmeye başlayabileceğiniz başarılı bir ses kayıt aracıdır. Normal ses kaydetme fonksiyonlarının dışında kendinizin ayarlayacağı bir klavye kısayol tuşu yardımıyla veya sistem tepsisinde yer alan ikonu yardımıyla ses kaydetmeye başlamanıza olanak sağlar.

Ayrıca yine program yardımıyla ayarlayabileceğiniz klavye kısayol tuşları sayesinde ses kısma, ses arttırma, ses kapama, ses açma gibi ekstra özelliklerden de faydalanabilirsiniz.

Winamp, Windows Media Player, Quick Time, Real Player ve benzeri programlar üzerinde çalan sesleri, oyunlar içerisinde yer alan sesleri, mikrofon üzerindeki sesleri ve bilgisayarınız üzerinde doğrudan oynatılan sesleri Hotkey Sound Recorder yardımıyla kaydedebilirsiniz.

MP3'ler için ID3 etiket özelliğini destekleyen program ile MP3, WMA, OGG, WAV ve VOX formatlarında ses kaydı yapabilirsiniz ve yine ses kaydı yapmış olduğunuz dosya formatları arasında ses dosyası dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.