HTC Weather

HTC Weather

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 972
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HTC Corporation

HTC Weather ile bulunduğunuz şehrin anlık, saatlik ve haftalık hava durumunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

HTC Weather, HTC telefon kullanıcılarının ücretsiz olarak kullanabildiği hava durumu uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Tahmin edeceğiniz üzere ücretsiz sunulan uygulama sayesinde bulunduğunuz şehrin detaylı hava durum raporuna anında ulaşabiliyorsunuz.

Günün hava durumuna göre değişen ses efekti ile bizleri karşılayan HTC Weather ile 7 şehrin hava durumunu takip edebiliyorsunuz. Eklediğiniz şehirlere isteğinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Hava durum raporu AccuWeather aracılığıyla sunulduğundan en isabetli tahmini aldığınızdan emin olabilirsiniz.

HTC’nin hava durumu uygulaması o anki hava durumunu göstermenin dışında saatlik ve haftalık tahminlerde bulunabiliyor. Gün içerisinde veya hafta sonu havanın nasıl seyredeceğini gördüğünüzden kötü bir sürprizle karşılaşma olasılığınız büyük ölçüde azalmış oluyor.

Konumuzu gerçek zamanlı algılayarak o anda bulunduğunuz şehrin hava durum raporunu otomatik olarak gösteren uygulamada sıcaklık, hissedilen sıcaklık, rüzgar hızı, görüş mesafesi, gün doğumu ve batımı gibi oldukça detaylı bilgiler sunuluyor.

HTC akıllı telefonunuz varsa dilediğiniz şehrin hava durumunu anında ve doğru olarak öğrenebileceğiniz HTC Weather kesinlikle cihazınıza bulunmalı.