HTML2PDF Converter

HTML2PDF Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 275
  • DOSYA BOYUTU 6.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Spinach Networks

Web sitelerinin HTML sayfalarını kolayca PDF dosyası haline dönüştürmek için ücretsiz olan HTML2PDF Converter'ı kullanabilirsiniz.

HTML2PDF Converter programı, sık sık pdf dökümanlar yaratmak zorunda olanlar fakat resim düzenleme araçları ya da Photoshop kullanmadan bu işlemi tamamlamak isteyenlerin kullanabilecekleri araçlar arasında yer alıyor. Eğer resim düzenleme programlarını kullanmayı bilmiyorsanız ya da standart metin editörlerinden pdfler yaratmak istemiyorsanız, bu işlemi HTML dosyalarını kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Böylece PDF dosyalarınızı çok daha güzel görünür şekilde düzenleyebilir, yahut istediğiniz web sitelerini PDF haline getirebilir ve bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Sadece bir kaç tıklama ile dilediğiniz web adresini pdf olarak bilgisayarınıza kaydeden program, hem ücretsiz olarak sunuluyor hem de oldukça kolay bir arayüze sahip.

Tek yapmanız gereken arayüzdeki adres kısmına pdf yapmak istediğiniz adresi yazmak ve daha sonra "Convert" butonuna basarak işlemin tamamlanmasını beklemek. Gezdiğiniz web sitelerindeki içeriklerin gelecekte ortadan kalkmasından korkuyorsanız denemekten çekinmeyin.