Hubble Bubbles

Hubble Bubbles

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 79
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IT-EO

Hubble Bubbles ilginç ve eğlenceli bir beceri oyunudur

Hubble Bubbles eğer boş zamanlarınızda eğlenceli ve farklı bir oyun oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil beceri oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir balon oyunu olan Hubble Bubbles uzayda geçen bir hikayeye sahip. Oyunda temel amacımız Hubble adlı uzay gemimizin uzayda en uzun süre yolculuk yapmasını sağlamak. Hubble yolculuk yapabilmek için baloncukları kullanıyor ve üstlerinden zıplayarak uzayda ilerliyor.

Hubble Bubbles'ı farklı bir oyun yapan şey oynanış yapısı. Hubble Bubbles'da uzay gemimiz yol alırken altında büyük baloncuklar yer alıyor. Oyundaki amacımız Hubble uzay gemimizi bu baloncukların üzerine denk getirmek ve ileri doğru yönlendirmek. Uzay gemimizin altında yer alan baloncukların üzerine dokunarak baloncukları havaya doğru zıplatabiliyoruz. Eğer baloncuk uzay gemimize alttan çarparsa daha hızlı yol alıyoruz. Oyunda bunun haricinde uzay gemimizin etrafında parmağımızı döndürerek ekstra hız kazanmasını sağlayabiliyoruz. Oyunu8n bu yapısı kolay görünse de uzmanlaşmak gerektiriyor ve oyunculara eğlenceli anlar yaşatıyor. Uzayda yol alırken zamanı yavaşlatma tuşunu kullanarak geçici avantajlar kazanabiliyoruz.

Hubble Bubbles bağımlılık yapıcı yapıda olan bir mobil oyun.