Hugo Troll Race 2

Hugo Troll Race 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,164
  • DOSYA BOYUTU 55.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hugo Games A/S

Hugo Troll Race 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Hugo Troll Race 2 birçoğumuzun çocukluğunun vazgeçilmez bir parçası olan sevimli kahramanımız Hugo ile heyecanlı bir maceraya açıldığımız bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Hugo Troll Race 2, sonsuz koşu türünün ilk örneklerinden olan ilk Hugo oyununun kaldığı yerden maceraya devam etmemize izin veriyor. Hatırlanacağı üzere cadı Scylla, Hugo'nun kız arkadaşını kaçırdıktan sonra onu uzak bir yere hapsediyordu. Hugo da onu kurtarabilmek için tren raylarının üzerinde yolculuk ediyor, sık ormanlarda ilerlemeye çalışıyordu. Hugo Troll Race 2'de de yine tren yolları üzerinde maceramıza başlıyoruz ve kötü kalpli cadı Scylla'nın peşine düşüyoruz.

Hugo Troll Race 2'de kahramanımız Hugo sürekli yol alırken onun zıplamasını, sağa veya sola kaçmasını sağlayarak engelleri atlatmaya çalışıyoruz. Ayrıca cadı Scylla hizmetkarlarını üzerimize göndererek işimizi zorlaştırmaya çalışıyor. Bu nedenle oyunda reflekslerimizi kullanmamız büyük önem taşımakta. Bütün bu engelleri atlatmaya çalışırken bir yandan da altınları toplamamız gerekiyor. Bu sayede daha yüksek puan kazanabilmekteyiz.

Hugo Troll Race 2 güzel graifkleri ve adrenalin dolu oynanışıyla kolayca beğeninizi kazanabilecek bir oyun.