Hunters League

Hunters League

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 35
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici O'ol Blue Inc.

Hunters League, avcılarla yaratıklara karşı savaştığınız aksiyon rpg oyunu.

Hunters League, Android telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz aksiyon rpg oyunu. Online PvP mücadeleler, boss savaşları, günlük meydan okumalar… Rol yapma oyununda olmasını isteyeceğiniz her şey mevcut.

Elle çizilmiş hissiyatı veren yüksek kalitede üç boyutlu grafikler sunan rpg oyunu Hunters League’de devasa büyüklükte yaratıklara karşı savaşıyorsunuz. Kendilerini avcı olarak tanıtan dört karakterle karanlık zindanlardan terk edilmiş tapınaklara girmediğiniz yer kalmıyor. Kendinizden metrelerce yüksekte olan yaratıkları öldürmek için kullanabildiğiniz 20’den fazla silah mevcut. Silah seçimi oldukça önemli. Çünkü avcıların özellikleri ve rolleri sahip oldukları silaha göre değişiyor. Silah seçimini izlediğiniz strateji doğrultusunda yapmalısınız. Ayrıca silahınızı her geliştirdiğinizde avcınızın hareketleri, savaşma stili ve rolü de değişiyor, gelişiyor.

Oyunun kontrol sistemini de oldukça beğendim. Basit parmak hareketiyle tüm takımı veya istediğiniz bir avcıyı harekete geçirebiliyor, düşmana yönlendirebiliyorsunuz. Yalnız düşen kaya tuzağından kaçmak pek kolay olmuyor, ustalık gerektiriyor.