İçler Dışlar Çarpımı

İçler Dışlar Çarpımı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,730
  • DOSYA BOYUTU 0.01 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bilhos

İçler Dışlar Çarpımı, matematiğin vazgeçilmez işlemlerinden biri olan içler dışlar çarpımını çok daha kolay hale getiren bir uygulamadır.

Matematik işlemleri arasında vazgeçilmezlerden biri olan ve elinizdeki farklı terimleri oranlayarak bilinmeyen son terimi bulmanıza olanak sağlayan içler dışlar çarpımı işlemini çok daha kolay bir şekilde çözmek için hazırlanmış olan İçler Dışlar Çarpımı adlı uygulama sayesinde, işlemlerinizi hatasız şekilde yapacak ve bilinmeyen terimleri rahatlıkla bulabileceksiniz.

Programın arayüzü her ne kadar basit gibi görünüyor olsa da yapması gereken işlemi gerçekleştirmek konusunda kullanıcılara herhangi bir sıkıntı çıkarmıyor. Bilinen ilk üç terimi yerine yerleştirdikten sonra bilinmeyen son x terimini kolayca sizin için bulan program gerçekten işler dışlar çarpımı yapmak isteyen kullanıcılara kolaylık sağlayacak cinsten.

Çalışabilmek için internet bağlantısına ihtiyaç duyan yazılım, verileri internet üzerinden çekerek kendi üzerinde göstermekte. Bu nedenle İçler Dışlar Çarpımı adlı programı kullanabilmek için internet bağlantınızın olduğuna emin olmalısınız.

Sonuç olarak içler dışlar çarpımı işlemini zahmetsizce ve kolay bir şekilde sonuçlandırmak isteyen öğrenciler veya kullanıcılar için yararlı bir yazılıım olan İçler Dışlar Çarpımı, denemeye değer programlar arasında yer alıyor.