Idle Heroes APK

Idle Heroes APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 121
  • DOSYA BOYUTU 477.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DHGAMES

Idle Heroes APK, kahramanlarınızla karanlığın güçlerine karşı savaştığınız fantastik rpg oyunu. Idle Heroes oyunu oynaması ücretsizdir!

Idle Heroes APK, fantastik rpg oyunlarını seviyorsanız Android telefonunuzda oynarken vakit kavramını unutacağınız kalitede bir oyun. Görselleri çizgi filmleri andırıyor, klasik bir hikayesi var ancak oynamaya başladığınızda ilginç şekilde bağımlısı oluyorsunuz.

Idle Heroes APK İndir

Yemyeşil sara ormanlarından kutsal gökyüzüne uzanan yolculuğumuzda kahramanlarımızla birlikte karanlık güçlere karşı mücadele ediyoruz. Takımımıza katılmaya hazır yüzlerce kahraman, destansı ekipmanlarıyla birlikte bizleri bekliyor. Toprakları için canlarını ortaya koyan cesur savaşçılarımız antik harabelerde karanlık güçlerle karşı karşıya geliyor.

Konuşlandırma, savaşma, toplama, yetiştirme, arena, birlik kısacası zengin bir oyun içeriği sunan Idle Heroes’da birlik savaşlarına (boss’lara kapışma, ada egemenliği vs) katılabildiğiniz gibi arenaya girip dünya genelinde oyuncularla mücadele edebiliyorsunuz.

Idle Heroes APK Son Sürüm Özellikleri

  • Siz oyunda değilken kahramanlarınız eğitime devam eder. Oyuna döndüğünüzde daha güçlü olurlar, onları yeni yetenekler kazanmış olarak ve savaşa hazır bulursunuz. Güçlü bir takımı büyütecek ve eğiteceksiniz.
  • Farklı gruplarda özel becerileri olan 200’den fazla kahraman sizinle. Savaşçılarınızı dilediğiniz an çağırabilir, onları güçlü kahramanlar olmaları için eğitebilirsiniz. Zafer için sihirli teçhizatlar yapabilir ve savaşçılarınızı donatabilirsiniz.
  • Sadece kahramanların tamamlayabileceği görevler, farklı savaş alanları, zindanlar, gizemli kuleler, arenalar, lonca… keyfini çıkarın!
  • Yüzen kayanın kontrolü için savaşta arkadaşlarınızla veya oyuncularla savaşın. Çok oyunculu lonca boss savaşlarına katılın ve üstünlüğünüzü kurun.
  • Arenada savaşmaları için en iyi kahramanlarınızı çıkarın. Çok oyunculu mücadelelerini izleyin.

Idle Heroes Hileleri ve İpuçları

İlk 5 yıldızlı kahramanınızı elde etmek kolay olmayacak. 30. seviyeye gelmeden bu kahramanları beklemeyin. Oyunun başında 5 yıldızlı bir kahramana sahip olmak birçok şeyi özellikle de savaşları kolaylaştıracak. Kahramanınızı almak için tek yapmanız gereken e-posta adresiyle kayıt olmak. Kayıt olduktan sonra “challenge” menüsünden 5 yıldızlı kahramanınızı alabilirsiniz.

En az 4 yıldızlı kahramanlardan oluşan bir takım kurduktan sonra geri kalan 1-3 yıldızlı kahramanların hepsini dağıtın. Son seviyede bile bu düşük seviyeli kahramanlar gelmeye devam ediyor, onları tutmanın bir anlamı yok. Onları ayırarak ruh taşları elde edebilir ve 5 yıldızlı kahramanlar satın alabilirsiniz.

Arena modu oldukça eğlencelidir. Diğer oyuncuların takımlarıyla savaşır ve tatmin edici ödüller alırsınız. Ancak arka arkaya oynamak sıkıcı olabilir. Her maç ortalama 2 dakika sürer ve bir süre sonra sıkılabilirsiniz. Arena Savaşı ekranında “skip the battle” ile tüm savaşı izlemeden sonucu doğrudan görebilirsiniz.

Arkadaş bulmak için Facebook hesabınızı bağlamanıza gerek yok. Ana ekranda sol taraftaki “friends” butonuna dokunarak arkadaş arayan oyuncuları görebilir, arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. Arkadaşlar birbirlerine kalp göndererek hayat verirler.

Seviye atladıkça kahramanınızın istatistikleri de yükselir. “Guild tech” ekranını kullanarak da kahramanlarınızın tüm temel istatistiklerini yükseltebilirsiniz. Lonca üyesiyseniz her gün gelen coin’leri kullanarak istatistik yükseltmeleri alabilirsiniz.

Mücevher almakta zorlanıyorsanız kısa videolar izleyerek ücretsiz olarak kazanabilirsiniz. Bunu tekrar ederek mücevher sayınızı artırabilirsiniz. Mücevherleri kullanarak çok daha hızlı şekilde 4-5 yıldızlı kahramanlardan oluşan bir takım kurabilirsiniz.

Günlük giriş görevleri günlük görevlerden farklıdır. Sadece etkinliklerde değil, oyuna her gün giriş yaparak ayda binlerce mücevher ve üst düzey silah kazanabilirsiniz. Hatta 5 yıldızlı kahramana ücretsiz sahip olabilirsiniz.