Idle Zoo Tycoon 3D

Idle Zoo Tycoon 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12
  • DOSYA BOYUTU 47 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Madbox

Kendi hayalindeki hayvanat bahçesini kur.

Idle Zoo Tycoon 3D oyunu Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Hayalindeki gibi hayvanat bahçesi yönetmeye ne dersin? Sıfırdan bir hayvanat bahçesi inşa et. Müşterilerini mutlu edecek doğru hamleleri yap ve para kazan. Ama bu iş herhangi bir işletmeye benzemez. Bu hayvanat bahçesinde çok önemli sorumlulukların var.

Günümüzde hayvanlara olan ilginin farkındayız fakat onları bir çatı altında toplamak kadar önemli olan bir diğer husus da onlara doğru şekilde bakıp, yiyeceklerini eksik etmeyip doğal yaşam alanından farksız bir alan oluşturmak. Tüm bunlar eksiksiz şekilde yapıldığında hem hayvanlar mutlu olur hem de insanlardan pozitif bir geri dönüş alırsınız. Sen de bu oyunda tüm sorumluluklarının bilincinde olan bir yönetici olmalısın.

Uçan hayvanlardan yüzenlere sürüngenlerden vahşilere kadar çok farklı kategoriden hayvanın bulunduğu bu oyunda önemli olan paranı doğru şekilde kullanıp yeni hayvanları hayvanat bahçene ekleyebilmen. Sana ait harika bir ortam oluşturmaya hazır ol. Çünkü bu oyunun kralı sen olacaksın. Hayvanlarla çok iyi anlaşacağına eminim. Müşterileri de mutlu edersen senden iyisi yok. Bu renkli atmosferin içinde bulunmak ve eğlenceye dahil olmak istiyorsan sen de oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilirsin.

Oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.