iFighter 1945

iFighter 1945

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 226
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EpicForce Entertainment Ltd

iFighter 1945 klasik tarzda bir uçak oyunudur

iFighter 1945, Space Laser: The Alien Fighter gibi başarılı bir oyunun yapımcısı olan EpicForce tarafından geliştirilmiş yine aynı türde klasik bir uçak oyunudur.

Ücretsiz olan Android oyunu atari oyunlarının eğlencesini aynı şekliyle Android cihazlarımıza taşıyor. Retro tarzda dikey 2 boyutlu shooter oyun yapısına sahip iFighter 1945 başarılı oyun yapısını güzel grafikler ve yine retro tarzda ses efektleri ve müziklerle birleştiriyor.

iFighter 1945'te 2. Dünya Savaşı'ndaki bir uçak pilotunun yerine geçiyoruz. Görevimiz Nazilerin gizli silah prototiplerini tespit etmek ve bu prototipleri yoketmek. Kemerimizi sıkarak bu heyecan dolu yolculuğa atılıyoruz ve Nazi uçaklarıyla güçlü bölümsonu canavarlarına karşı mücadele veriyoruz. Oyunda bize sunulan 5 farklı uçaktan birini seçebilmekteyiz. unun yanında 3 farklı zorluk seviyesi yeteneklerimizi sınamamıza imkan tanıyor.

iFighter 1945 oyuncular için sunduğu 4 farklı kontrol tipiyle kolay oynanabilmeyi garantiliyor. Oyuncular bu sayede ergonomilerine en uygun kontrol yöntemini belirleyebilmekte. 8 farklı bölüm iFighter 1945'de bizleri beklemekte.