iHUGU

iHUGU

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kool2Play sp z o.o.

iHUGU, insanları dış görünümlerine ve düşüncelerine göre değerlendirmemeniz gerektiğini hatırlatan harika bir sevgi oyunu.

iHUGU, insanların dil, din, ırklarına bakmadan sevmemiz gerektiğini öğreten, görsel hafızayı test eden harika bir Android oyunu.

Neye kime inanırsa inansın, hangi siyasi düşünceye sahip olursa olsun, ten rengi ne olursa olsun, hangi kültürü benimsemişse benimsesin, nasıl giyinirse giyinsin önemsemeden insanları sevmemiz gerektiğini bizlere hatırlatan öğretici bir oyun iHUGU. Oyunda karşımıza çıkan insanları dış görünüşlerine bakmadan sevgiyle kucaklayarak ilerliyoruz. Kim çıkarsa çıksın önemli değil; sarılmamız gerekiyor puan toplayabilmek için. Yalnız oyunun bir kuralı var: Bir kere sevgiyle kucakladığınız kişiyi bir daha kucaklayamıyorsunuz. Daha doğrusu yapmamanız gerekiyor. O yüzden karşılaştığınız kişileri hafızanıza kazımalı, bir daha karşılaştığınızda es geçmelisiniz.

Farklı yerlerde geçen sevgi gösterme oyununda 100’den fazla karakter yer alıyor. Karakterinizi özelleştirebiliyorsunuz. Bu arada her gün yeni görevler veriliyor oyunda. Görevleri tamamlarsanız yeni karakterlerle tanışma şansınız oluyor.