iLands

iLands

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,031
  • DOSYA BOYUTU 16.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yacko, LLC

iLands temel olarak Minecraft'a olan benzerliğiyle dikkat çeken bir serbest dünya oyunudur.

iLands Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz keyifli bir oyundur. Minecraft benzeri oyun yapısına sahip olan iLands’ta tamamen size ait bir dünyada dilediğiniz gibi davranabiliyorsunuz.

Rastgele yaratılan haritalarda oynadığımız iLands’te tıpkı Minecraft’ta olduğu gibi blokları kullanarak kendimize yapılar inşa edebiliyoruz. Fakat bu oyunda avlanma, hayatta kalma gibi aktivitelere yer verilmemiş. Oyun sadece inşa etmek üzerine yapılandırılmış. Yapılarımızda kullanabilecğeimiz farklı türde materyaller mevcut. Bunlar taş, kum, toprak ve ahşap olarak gruplandırılabilir.

Oyunda yer alan grafikler tıpkı Minecraft gibi pikselleştirilmiş. Kontrol mekanizması da bir o kadar basit ve akıcı. Ekranın sağ ve sol alt köşelerine yerleştirilmiş olan butonları kullanarak elimizdeki materyalleri kontrol edebiliyoruz. Oyunun en güzel taraflarından birisi de oyunculara geniş bir serbestlik alanı sunması. Bu çoğu oyuncunun içinde bulunmaktan keyif alacağı bir durum. Eğer siz de Minecraft tarzı oyunlardan keyif alıyorsanız, iLands denemeniz gereken oyunlar arasında yer almalı.