İlizyon Numaraları

İlizyon Numaraları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,724
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici akocakgames

İlizyon Numaraları, televizyonlarda zaman zaman rastladığımız ilizyon şovlarında yapılan bazı numaralar hakkında detaylı bilgiler içeren Android eğlence uygulamasıdır.

İlizyon Numaraları, televizyon programlarında yada ilizyon şovlarında karşılaştığımız farklı ve şaşırtıcı ilizyon numaraları hakkında bilgi almamızı ve nasıl yapıldığı detaylı olarak anlatan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Bildiğiniz üzere ilizyonlar yaptıkları numaraların bir çoğunu el çabukluğu ile gerçekleştirir. Biz ise bu numaraların pek çoğunun nasıl yapıldığını dahi anlamayız. Fakat her zaman içimizde bir merak oluşur. İlizyon Numaraları uygulaması içimizdeki bu merağı sonlandırmak için, bir çok ilizyon numarasının nasıl yapıldığını detaylı olarak açıklayarak kullanıcılara sunulan ücretsiz bir uygulama.

İlizyonistlerin sırlarını açıklayan uygulama içerisinde, Danimarka, İyi Tahmin, Dört As Oyunu, Avuçtan Para, Kartı Dengeleme, Kaybolan Kalem ve daha bir çok ilizyon numarasının açıklaması ve nasıl yapılacağı mevcuttur. Bu numaralar tehlikeli olmayıp, arkadaşlarınızı etkileyip şaşırtmanızda yardımcı olabilecek ufak ilizyonlardır.

Uygulama içerisine beğendeğiniz ilizyon numaralarını arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz İlizyon Numaralarını uygulamasını, ilizyon merakınız varsa veya hep merak ettiğiniz ilizyon numaraları bulunuyorsa kullanmanızı öneririm.