I'm RICH

I'm RICH

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 335
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici nmarrufo

I'm RICH, sadece zenginlere hitap eden ve hiçbir şey sunmamasına rağmen 114 liranın üzerinde para talep eden bir uygulamasır. 

I’m RICH!!! ilk olarak ismiyle dikkat çekiyor. Merak edip uygulamayı açtığınızda ise karşınıza çıkan fiyat etiketi ikinci şoku yaşatıyor.

İndirilmek için tam olarak 111,54 TL ücret talep eden bu uygulamanın tek bir amacı var o da kullanıcıların ne kadar zengin olduklarını çevrelerine kanıtlamalarını sağlamak. Bunun haricinde indirenlere ayıp olmasın diye bir de Batman serilerinden tanıdığımız Joker karakteri uyuglamaya eklenmiş. Ellerinde tomar tomar dolarlar tutan bu Joker figürü uygulamayı biraz olsun eğlenceli hale getirmiş. Fakat talep ettiği ücreti vermek için hiçbir sebep yok. Eğer boş yere harcamak için birkaç yüz dolarınız varsa bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Yeterince zengin ve arkadaşlarınızı etkilemek ya da onları ne kadar zengin olduklarını kanıtlamak istiyorsanız - piyasadaki en pahalı uygulamayı edinin! Hiçbir şey içermiyor, ama hiçbir şey için ne kadar harcadığınızı gösterebilirsiniz! Zengin ol! Fakirseniz bunu almayın.