Instagram Followers Tracker

Instagram Followers Tracker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19,291
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2 Creative Monsters LLC

Instagram Followers Tracker, popüler resim ve video paylaşım alanlarından biri olan Instagram'daki hesabınızı kimlerin takip etmeyi bıraktıklarını görüntüleyebileceğiniz yararlı bir Android uygulamadır.

Instagram Followers Tracker, Instagram üzerinde sizi takip etmeyi kimlerin bıraktığını görüntüleyebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Uygulama sizi takip etmeyi bırakanlar dışında, sizin yeni takip etmeye başladığınız kullanıcılardna hangilerinin sizi takip etmeye başlamadığını da göstermektedir.

Instagram yardımcı uygulamarından biri olan Instagram Followers Tracker, Instagram'ı kullanırken size yardımcı olmaya çalışıyor ve normalde uzun süre uğraşarak öğrenebileceğiniz bilgileri yada göremeyeceğiniz bilgileri kısa süre içerisinde rahatlıkla görmenizi sağlıyor.

Uygulama ile görüntüleyebilecekleriniz ise, sizleri kimin takip etmeyi bıraktığı, takip ettiğiniz kişilerden hangilerinin sizi takip etmediği ve yeni takipçilerinizi izleme.

Uygulamayı kullanabilmeniz için Instagram hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca uygulamanın sorunsuz çalışabilmesi için Instagram üzerindeki takip ettiğiniz ve takip edilme sayısınızın 20.000 üzerinde olmaması gerekiyor.

Sizde Instagram kullanıcısı iseniz ve sizi takip etmeyi bırakanları veya takip ettiğiniz kişiler arasından kimlerin sizi takip etmediğini görmek istiyorsanız, Instagram Followers Tracker uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not: Instagram üzerinde saatte maksimum 160 kişiyi takip edebilir veya takip etmeyi bırakabilirsiniz. Bu rakam Instagram'ın kullanıcılar için belirlediği limittir.