Instagram 1.3.65 (Android)
Instagram
ÜCRETSİZ
1  
0  
2  
0  
0  
kullanıcı

Instagram kendi fotoğraflarınızı ve videolarınızı arkadşalarınızla paylaşmanıza imkan tanıyan bir sosyal medya platformudur

Instagram Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinde kullanılabilen, dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesidir. Instagram üzerinde fotoğraf veya video paylaşabilir, hikaye özelliği ile bir süre sonra silinen içerikler oluşturabilir, mesajlaşabilir ya da görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu resmi Instagram uygulaması size mobil cihazınızla çektiğiniz video veya fotoğrafları paylaşmanın yanısıra Instagram Stories aracılığıyla kendi fotoğraflarınıza notlar ve çıkartmalar ekleyerek küçük hikayeler yaratmanıza da imkan tanıyor. Uygulamanın beğeni ve yorum özellikleri ise diğer kullanıcılarla etkileşime geçmenizi sağlıyor.

Instagram'da paylaştığınız fotoğrafların daha çok Instagram kullanıcısına ulaşabilmesi için hashtag özelliğini kullanabiliyorsunuz. Paylaştığınız fotoğraf veya videoyla ilgili konuyu temsil eden anahtar kelimelerin başına # işareti ekleyerek o hashtag ile paylaşılan fotoğrafların ve videoların arasına kendi fotoğrafınızı veya videonuzu da ekleyebiliyorsunuz. Örnek olarak kedinizin fotoğrafını paylaşırken açıklama bölümüne #cat hastagını ekleyebilir, fotoğrafınızın daha çok beğeni kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram özellikleri

Instagram kullanıcıların kişisel bilgilerini korumalarına da imkan tanıyan güvenlik ayarlarıyla geliyor. Bu ayarları kullanarak profilinizi gizli profil yapabilir, sadece arkadaş listenizde ekli olan arkadaşların fotoğraflarınızı görmesini, tanımadığınız kişilerin bu fotoğraflara erişememesini sağlayabilirsiniz.

Intagram sahip olduğu fotoğraf filtreleri ve fotoğraf düzenleme seçenekleriyle çektiğiniz veya galerinizde sakladığınız fotoğrafları çok daha şık bir görünüme kavuşturabiliyor. Instagram'ın içinde yer alan bu filtrelerin kimi fotoğraflarınıza nostaljik, eski tatta bir görünüm kazandırırken kimileri de daha modern bir görünüm sunuyor. Ayrıca fotoğraflarınızda bir odak noktası belirleyerek bu noktayı keskinleştirebiliyor, geri kalan kısımları bulanıklaştırabiliyorsunuz. Bütün bu ayarların yanında parlaklık, karşıtlık ve renk sıcaklığı gibi ayarları da tercihlerinize göre yapılandırabiliyorsunuz.

Instagram içerisinde birçok ünlü kişi resmi Intagram hesaplarıyla yer alıyor. Bu kişileri Instagram içinden keşfederek takibe alabiliyor ve sevdiğiniz ünlülerin son paylaşımlarını anında görebiliyorsunuz.

  • Hikayenize 24 saat sonra kaybolacak fotoğraf ve videolar ekleyin ve yaratıcı araçlarla hikayenize hayat katın.
  • Direct ile arkadaşlarınıza mesaj gönderin. Akışta ve Hikayelerde gördükleriniz hakkında eğlenceli konuşmalar başlatın.
  • Profilinizde göstermek istediğiniz fotoğraf ve videoları akışınızda paylaşın.
  • En sevdiğiniz içerik üreticilerden daha uzun videolar için IGTV'ye göz atın.
  • Keşfet'teki yeni hesapların fotoğraf ve videolarından ilham alın.
  • Markaları ve küçük işletmeleri keşfedin ve kişisel tarzınızla alakalı ürünler satın alın.

Instagram APK nasıl indirilir?

Instagram APK dosyası indirmek istiyorsanız, internet sitemizde yer alan alternatif indirme yöntemlerini deneyebilirsiniz. Hemen sağ tarafta Instagram logosunun altında, indirme seçeneklerimiz yer alıyor.

Seçeneklere tıklayıp, alternatif indirme bağlantısını seçtiğinizde Instagram APK dosyasına hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Google Play'in çalışmadığı zamanlarda ya da mağazaya izin verilmeyen bölgelerde, bu bağlantı adresi denenebilir.

Instagram'da Öne Çıkmanızı Sağlayacak 10 Uygulama

YORUMLAR