Integra Live

Integra Live

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 37
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Birmingham Convervatoire

Bilgisayarınızı kullanarak elektronik müzik yapmak ve arkadaşlarınızla paylaşmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

Integra Live, hem açık kaynak kodlu, hem ücretsiz, hem de kullanıcı dostu bir yapıya sahip elektronik müzik yapma programı ve oldukça başarılı bir şekilde hazırlanmış. Aynı anda hem düzenlemeler yapabilmeniz hem de canlı olarak müziği çalabilmeniz sayesinde işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Bilgisayarda elektronik müzik yapmak ve böylece donanımlara ücret vermemek son zamanlarda en çok tercih edilen seçeneklerden birisi haline geldi ve bu durum çok daha fazla yetenekli kişinin müziklerini halka açabilmesini, bundan gelir elde edebilmesini sağladı. 60'dan fazla farklı ses modülü barındıran program, aynı zamanda kodlarla işlerini halletmek isteyenler için script yazabilme desteği de sunuyor.

Klavye ve MIDI etkinleştiricileri kullanarak sahnelerdeki sesleri ayarlayabilir, canlı olarak hemen önizleyebilirsiniz. Daha sonra hazırladığınız müzikleri yeniden kullanabilir, kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz. Başlangıç düzeyinde olanların dahi hiç bir sıkıntı yaşamayacağına inanıyorum.