IPInfoOffline

IPInfoOffline

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 248
  • DOSYA BOYUTU 0.72 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

IPInfoOffline, herhangi bir dış sunucuya bağlanmadan IP adresi bilgilerini görüntülemenizi sağlayan basit fakat yararlı bir program.

IPInfoOffline, detaylarını görüntülemek istediğiniz IP adreslerini başka bir dış sunucuya bağlanmanıza gerek kalmadan size sunabilen yararlı, basit ve ücretsiz bir program. Exe dosyası içerisinde sıkıştırılmış IP adresi veritabanı kullanan program, istediğiniz IP adresi hakkında atandığı tarih, ülke, ülke kodu vb. gerekli ve yararlı bazı bilgileri sunuyor.

Program üzerinde araştırdığınız IP adreslerinin bilgilerini Windows panoya kopyalayabilir yada yazı, html, xml ve csv dosyası olarak kaydedebiliyorsunuz. IP adresi bilgilerini görüntüleme amaçlı kullanabileceğiniz sade, kullanımı kolay ve yararlı bir program olan IPInfoOffline'ı sitemizden ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Eğer IP adreslerini düzenli olarak kontrol etmek ve istediğiniz detaylara ulaşabilmek için bi programa ihtiyacınız varsa, IPInfoOffline'ı denemenizi öneririm. Windows 98 ve sonrasında çıkan tüm Windows işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışan programı kullanan ziyaretçilerimizin memnun kalacağını düşünüyorum.