IQ Mission

IQ Mission

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 97
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici YUMMY Factory Sp. z o.o.

IQ Mission ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve içerisinde onlarca farklı konsepte sahip bölümlerin yer aldığı bir zeka oyunudur.

IQ Mission iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bir zeka oyunudur. Çok sayıda farklı soruya ve konsepte sahip olan oyunda kolaydan zora doğru giden bulmacalara yer verilmiş.

Bu kategoride çok sayıda oyun zaten uyuglama marketlerde mevcut. Bunu göz önüne alan yapımcılar IQ Mission’ı mümkün olduğu kadar farklılaştırmaya çalışmışlar. Bu amaç doğrultusunda oyunda aralarında Marakeş, Pekin, Londra, Luxor ve Monte Carlo gibi şehirleri eklemişler. Bu şehirlerin her birinde kendi yerlileri tarafından yönlendiriliyoruz. Çözmemiz gereken bulmacaların ipuçlarını bu kişiler sağlıyor.

Mücadelelerimizi bu şehirlerin atmosferlerinde veriyoruz ve başarılı olmaya çalışıyoruz. 8 farklı mantık oyununa sahip olan IQ Mission’da 128 farklı bölüm bulunuyor. Bu bölümleri geçtikçe 20 Game Center başarımını da sırayla açmış olacaksınız.

Oyunun en sonunda final görevi bulunuyor ve bu diğerlerine göre epey zor. Oyunda gizemli ve biraz da ürpertici bir atmosfer kullanılmış. Bölüm tasarımları oldukça iyi görünüyor. Oyuna epey emek verilmiş. Zeka ve bulmaca oyunları ilgi alanınıza giriyorsa IQ Mission’ı mutlaka denemelisiniz.