Iron Blood

Iron Blood

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 47
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici dylab Co.,Ltd.

Iron Blood, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Iron Blood, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak dikkat çekiyor. Kaos, ölüm, karanlık ve savaş öğelerinin bolca işlenildiği oyunda eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz. 

Oldukça heyecan verici bir oyun olan Iron Blood'da birbirinden efsanevi karakterlerin yer aldığı savaşlara katılıyor ve düşmanlarınızı ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz. Farklı ekipmanlara ve karakterlere sahip olan oyunda savaşa doyuyor ve Visus imparatorluğunu korumaya çalışıyorsunuz. Orta çağ döneminde geçen ve sonsuz savaş modunda oynanan oyunda avcılık yapıyor ve canavarları fethetmeye çalışıyorsunuz. Kendi karakterinizin becerilerini geliştirmeli ve arena savaşlarında güçlü olmalısınız. Oyunda ilerledikçe yeni yetenekler kazanabilir ve düşmanlarınızı daha kolay yenebilirsiniz.

Güçlü silahları, kolay arayüzü ve heyecan verici hikayesiyle mükemmel bir rol yapma oyunu olarak nitelendirebileceğimiz Iron Blood, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir oyundur. 

Iron Blood oyununu Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.