Jam City Basketball

Jam City Basketball

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 259
  • DOSYA BOYUTU 26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Battery Acid Games

Jam City Basketball yüksek eğlence sunan bir mobil basketbol oyunudur

Jam City Basketball inanılmaz eğlenceli oynanışı ile öne çıkan, ücretsiz olarak Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur.

Gerçek basketbol maçları yapmanıza imkan tanıyan Jam City Basketball bize çılgın smaçlar yapabilme imkanı sunuyor. Klasik atari oyunlarını hatırlatan bir oyun yapısı olan Jam City Basketball'da kendi takımımızı seçerek rakip takımlara karşı mücadele edebilmenin yanında pratik modunda yeteneklerimizi geliştirebiliyoruz.

Jam City Basketball bize seçtiğimiz takımımızın yeteneklerini kendimize göre değiştirerek kendi oyun stilimizi yaratmamıza imkan tanıyor. Oyunda kendine has yeteneklere sahip 12 takım yer almakta. Oyunda şut atma yeteneğimizi geliştiren 18 adet farklı basketbol topu seçeneği, koşma hızımızı, smaç yeteneğimizi ve top çalma yeteneğimizi geliştiren 22 farklı ayakkabı seçeneği keşfedilmek üzere bizleri bekliyor. Ayrıca 10 adet canavar smaç stili diğer toplar ve ayakkabılar gibi keşfedilebilmekte.

Eğer basketbol oyunlarını seviyorsanız ve gerçek zamanlı maçlar ve çılgın smaçlarla süslenmiş karşılaşmalar yapmak istiyorsanız Jam City Basketball kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.