JB Music Catalogue

JB Music Catalogue

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 430
  • DOSYA BOYUTU 61.36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici John Bradshaw

Elinizdeki müzik koleksiyonunu en kolay şekilde yönetmek ve organize etmek için bu programı kullanabilirsiniz.

JB Music Catalogue programı bilgisayarınızda bulunan tüm bir müzik koleksiyonunu organize edebilmenizi sağlayan güçlü bir yazılım. Özellikle tüm müzik formatlarını desteklemesi sayesinde hiç sıkıntı yaşamadan tüm şarkılarınıza en kolay şekilde erişebilirsiniz. Her ne kadar programın arayüzü ilk başlangıçta çok özelliği olmasından dolayı biraz karmaşık gelebilse de içerisindeki yardım bölümü ve kolay alışılır yapısı sayesinde sorun yaşamadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Temel olarak elinizdeki müzik dosyalarına şarkıcısını, üreticisini, müzik türünü, medya tipini, ülkesini, formatını ve paketleme bilgisini ekleyebiliryorsunuz ancak bunun yanında her bir şarkıcı için diskografi ekleyebilme ve şarkılara kapak resimleri ile sözlerini de katabilme mümkün hale geliyor.

MP3, WMA ve iTunes Müzik Kütüphanesi'nde bulunan dosyaları kendi kendine indeksleme özelliğine sahip olan program direkt olarak kendi içerisinden şarkıları dinlemenize de olanak veriyor. Arayüz olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere kestirme yollar sunan program parçaların teker teker her niteliğini değiştirmenizi sağlayabiliyor.

Raporlar almak isterseniz toplam müzik ve şarkı listenize dair detaylı şarkıcı, şarkı, üretim yılı ve benzeri pek çok konuda raporunuzu program sayesinde üretebilirsiniz. Binlerce farklı albüme sahip olup da müziklerini yönetemeyenlerin kesinlikle denemesi gerekenler arasında yer alıyor.