Jelly Jump

Jelly Jump

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,522
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ketchapp

Jelly Jump kaliteli görselleriyle dikkat çeken bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

Jelly Jump, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve sürükleyici bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyuna girdiğimizde karşımıza yüksek kaliteli görsellerle bezenmiş bir arayüz çıkıyor. Nesnelerin etki-tepki modellemeleri gerçekten çok iyi bir şekilde tasarlanmış. Bu detaylar oyunun kalite algısını bir basamak yukarı taşıyor.

Oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen jöleyi platformlar üzerinde zıplatarak en yukarı taşımak. Sonsuz bir oyun tasarımına sahip olduğu için ne kadar yukarı gidebilirsek o kadar fazla puan alıyoruz. Elbette bu işlem esnasında çok sayıda zorlukla mücadele etmek durumundayız. Oyunda zamanlama kontrolü çok önemli bir yere sahip.

Platformlar hareketli yapıda oldukları için tam zamanında zıplamalıyız. Eğer platformun altında kalırsak jöleyi eriten sıvıya düşüyoruz; arada karlısak da platformlar arasında sıkışıyoruz. Dolayısıyla çok hassas bir zamanlama yapmamız gerekiyor.

Eğlenceli bir yapıya sahip olan Jelly Jump bu tarz beceri oyunları oynamaktan keyif alan herkesin severek oynayabileceği yapımlar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulması da en büyük avantajı.