Jenga Free

Jenga Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,016
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NaturalMotionGames Ltd

Jenga Free, arkadaş grupları arasındaki en popüler masa oyunlarından bir tanesi olan Jenga'nın Android platformuna uyarlanmış mobil oyunu.

Jenga Free, evlerde yada kafelerde arkadaş gruplarının en çok oynadığı masa oyunlardan biri olan Jenga'nın düzenlenerek mobil oyun haline getirilmesi ile meydana gelen eğlenceli ve heyecanlı bir oyun.

Bildiğiniz üzere Jenga fiziksel olarak tahta blokları ile oynadığımız bir beceri oyunu. 3'lü tahta bloklarından oluşturulan yapının alt tarafından birer birer tahta blok çekerek yapının üstüne çekmeye çalıştığımız oyunda, yapıyı deviren kaybediyor. Eğer Android telefon ve tabletleriniz üzerinde Jenga oynamak istiyorsanız, Jenga Free'yi denemenizi tavsiye ediyorum.

Dokunmatik kontrol sistemine sahip olan oyunda ilk olarak kuleden çekeceğiniz bloğu seçmeli ve daha sonra ekrana dokunarak bloğu aradan çekmeli ve yapının en üstüne koymalısınız. Yapıyı devirmediğiniz sürece oyunu kaybetmemiş oluyorsunuz. En az 2 kişi ile oynayabileceğiniz oyunun paketleri 50 TL civarında satılıyor. Android oyunu ise tamamen ücretsiz. Elbette gerçeği kadar zevk vermeyek oyunlardan bir tanesi olmasına rağmen, arkadaşlarınız ile birlikte keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilir.

Oyunun grafikleri son derece etkileyici. Ayrıca oyunda kullanılan 3 boyutlu fizik simlülasyonununda çok başarılı olduğunu söyleyebilirim. Diğer oyuncular ve arkadaşlarınız ile online Jenga oynama keyfini yaşayabileceğiniz Jenga Free'yi hemen indirerek mutlaka denemelisiniz.