JPEG Saver

JPEG Saver

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,401
  • DOSYA BOYUTU 1.46 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Goat 1000

JPEG Saver, bilgisayarınız üzerinde bir klasör içerisinde bulunan resimleri ekran koruyucu olarak ayarlayabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

JPEG Saver, kullanıcıların bilgisayarları üzerindeki klasörler içerisindeki resimleri kullanarak ekran koruyucular oluşturabilecekleri ücretsiz ve kullanışlı bir programdır. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan program birçok farklı özelleştirme seçeneğiyle birlikte gelmektedir.

Programı bilgisayarınıza indirerek kurduktan sonra, otomatik olarak varsayılan ekran koruyucunuz olarak atanacaktır ve gerekli düzenlemeleri yapabilmeniz için sizi ekran koruyucu sayfasına yönlendirecektir. Her ne kadar özelleştirilebilir birçok ayar program içerisinde yer alsa da öncelikli olarak yapmanız gereken ekran koruyucusu olarak kullanmak istediğiniz resimlerin yer aldığı klasörleri belirlemektir.

JPEG, PNG, JPC, BMP ve JP2 uzantılı resim dosyalarını destekleyen program ile klasörler içerisindeki resimleri ve alt klasörler içerisinde yer alan resimleri de ekran koruyucusu üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Ayarlar bölümü altında; resimlerin ekran üzerinde yer alacağı kısmı, otomatik döndürme ayarlarını, ekran çözünürlüğünü, renk yönetimini ve çok daha fazlasını yapabilme şansına sahip olacaksınız.

Oldukça basit ve anlaşılabilir bir program olan JPEG Saver, sistem kaynaklarınızı oldukça düşük miktarlarda tüketmektedir ve bu nedenle sisteminiz üzerinde kasma, takılma, donma gibi sorunlara yol açmaz.

Gelişmiş özelleştirme seçeneklerine sahip olan ve klasörleriniz altında yer alan resimlere farklı animasyonlar ekleyerek ekran koruyucusu olarak kullanmanıza olanak sağlayan JPEG Saver'ı mutlaka denemenizi öneririm.