NexDroid ScreenSaver

NexDroid ScreenSaver

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 727
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Crashing Cubes

NexDroid ScreenSaver, mola verdiğiniz zamanlarda ekran koruyucu olarak kullanabileceğiniz basit,eğlenceli ve güvenilir bir ekran koruyucu programdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Ekran Koruyucu kategorimize göz atabilirsiniz.

NexDroid ScreenSaver, Windows masaüstünüzde animasyonlu ve renkli şekiller gösterirken aynı zamanda ekranınızı koruyan pratik, basit, kullanışlı ve güvenilir bir araçtır.

Mola verdiğiniz zamanlarda ekran koruyucunuzu aktif ederek, masaüstünüzde piksel kaybetmenizi engelleyecek farklı ekran koruyucu desenleri kullanan ve ekranı koruyan program oldukça yararlıdır.

Kısa bir yükleme işleminin ardından ekran koruyucunuzu hemen test etmek için programın kurulduğu klasör içerisinde yer alan uygulamayı çalıştırabilir veya bilgisayarınızın ekran koruyucu moduna geçmesi için bekleyebilirsiniz.

Masaüstünüzde bir dizi renkli ve ilginç şeklin sunumunu yapan NexDroid ScreenSaver, bilgisayarınız üzerinde hareket algılanması durumunda tekrar masaüstüne dönecektir.

Minimalist animasyonlu şekillerle bilgisayarınızın ekranını süslemek istiyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir ekran koruyucu olan NexDroid ScreenSaver'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

Not: Kurulum sırasında karşınıza çıkacak olan üçüncü parti yazılımlara ait kurulum tekliflerine dikkat ediniz.