Jumping Fish

Jumping Fish

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 29
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ketchapp

Jumping Fish, Ketchapp'ın zorluk düzeyi çok iyi ayarlanmış beceri oyunlarından en yenisi ve Android'de ücretsiz.

Jumping Fish, Ketchapp’ın Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırladığı son beceri oyunu. Adından da anlayacağınız üzere bu sefer tehlikeli bir maceranın içerisindeyiz. Denizin derinliklerinde birbirinden tehlikeli engellerle karşılaştığımız oyunda kimi zaman sevimli kimi zaman yırtıcı hayvanların yerine geçiyoruz.

Ketchapp’ın basit görseller üzerine kurulu zor ancak bağımlılık yaratıcı derece eğlenceli oynanış sunan Android oyunlarından en yenisi olan Jumping Fish oyununda hayvanlarla su dünyasında yolculuğa çıkıyoruz. Balık, ördek, penguen, balon balığı, timsah, köpekbalığı, piranha gibi çok sayıda hayvanı yüzdürmeye çalışıyoruz. Basit dokunma hareketleriyle ilerliyoruz ve yer yer karşımıza çıkan sabit ve hareketli bombaları atlatmaya çalışıyoruz. Amacımız kontrol ettiğimiz hayvanı yüzderebildiğimiz kadar yüzdürebilmek.

Tek hedefimizin yüksek puan yapmak olduğu oyunda ilerleyebilmek için yani hayvanları yüzdürmek için tek bir dokunma hareketi uygulamamız yeterli oluyor. Ancak hem su yüzeyine çıkarken hem de dalış yaparken zamanlamayı çok iyi ayarlamamız gerekiyor. En ufak bir zamanlama hatamızda hayvanımız bombalara takılıyor ve oyuna sil baştan başlıyoruz.

Oyun esnasında genellikle su altında çıkan yıldızları da toplamanız son derece önemli. Bunlar hem puanınızı artırıyor, hem de yeni hayvanların kilidini daha çabuk aşmanıza imkan tanıyor.

Animasyonlarını da oldukça başarılı bulduğum Jumping Fish oyununu kesinlikle oynamanızı isterim. Uzun süreli oynanış için ideal olmasa da birini beklerken veyahut işe/okula giderken yolda oynamak için son derece ideal bir oyun.