Jungle Fly

Jungle Fly

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 561
  • DOSYA BOYUTU 15.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CrazyGame

Jungle Fly eğlenceli ve heyecan dolu bir Android oyunudur

Jungle Fly sihirli bir dünyada sevimli papağanımızı avlamaya çalışan acımasız ejderhadan kurtulmaya çalıştığımız kaçış türünde oldukça eğlenceli bir Android oyunudur.

Çevik kuşumuzu mobil cihazımızın hareket sensörü yardımıyla kontrol ettiğimiz Temple Run benzeri oyun akıcı yapısı ile oyunseverlerin beğenisini kazanmaktadır. Cihazı sağa ve sola yatırarak kuşumuza yön verirken aşağı ve yukarı eğerek yüksekliğini ayarlayabilmekteyiz. Oyundaki kaçışımız esnasında uçuş alanındaki altınları toplayarak ekstra puan elde ediyoruz. Bunun yanında ara sıra karşımıza çıkan kalkan, hızlandırma, mıktanıs ve büyük altınlar kuşumuzu güçlendirmekte, aldığımız puanları artırmakta ve oyunu daha eğlenceli yapmaktadır.

Topladığınız altınları papağanınızı güçlendirecek özellikler satın almak için kullanabileceğiniz Jungle Fly kalkan ve hızlandırma gibi özelliklerin süresini uzatma, aldığımız bonus puanları arttırma gibi iyileştirmeleri açabilmemize imkan verir. Bu sayede oyunseverler kazandıkları yüksek puanları online olarak dünya çapındaki diğer oyunseverlerle paylaşabilmektedir.