Juventus Fantasy Manager 2015

Juventus Fantasy Manager 2015

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FROM THE BENCH

Juventus Fantasy Manager 2015 kendi takımınızı yönettiğiniz bir mobil menajerlik oyunudur

Juventus Fantasy Manager 2015 oyunculara Avrupa liglerinin yıldız takımı Juventus'u idare ederek şampiyonluk peşinde koşma imkanı veren bir mobil menajerlik oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir futbol menajerliği oyunu olan Juventus Fantasy Manager 2015'de takımımızdaki oyuncularla sözleşme imzalıyoruz ve sonrasında takımımızı maçlara çıkmaya hazır hale getiriyoruz. Pirlo, Tevez, Buffon, Marchisio, Pogba ve Evra gibi yıldız futbolcuların yer aldığı oyunda bu oyunculara dünya çapından transferler yaparak yenilerini ekleyebiliyor ve takımımızı güçlendirebiliyoruz.

Juventus Fantasy Manager 2015'de takımımızdaki oyuncuların performansını artırmak bizim elimizde. Oyuncularımıza antrenmanlar yaptırtarak yetenek seviyelerini yükseltebiliyor ve onları daha etkili birer oyuncu haline getirebiliyoruz. Bu sayede dünyanın en güçlü takımlarıyla baş edebilir bir takım oluşturuyoruz.

Juventus Fantasy Manager 2015'de oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınıza birlikte veya diğer oyunculara karşı da oynayabiliyorsunuz.