Keyboard Maestro

Keyboard Maestro

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,952
  • DOSYA BOYUTU 12.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Keyboard Maestro

İşlemleri otomatikleştirerek aynı işlemler için zaman kaybetmenizi engelleyen Keyboard Maestro verimlilik artışı sağlıyor.

Bilgisayar verimliliğini artırmak için yararlanabileceğiniz Keyboard Maestro, bilgisayar işlemlerini organize ederek hızlandırabilirsiniz.

Uygulamalara özel işlemler kaydederek yönetebilirsiniz. Sistem araçlarını, iTunes'u, QuickTime Player'ı, Clipboard işlemlerini programla yönetebilirsiniz. Eylemleri kaydederek farklı uygulamalarda kullanabilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde işlemleri bitirirken zaman kaybetmezsiniz. Kısayol tuşlarıyla işlemleri daha da hızlandırmak mümkün. Keyboard Maestro verimlilik artışı arayışındakiler için bulunmaz bir kaynak.

Keyboard Maestro Özellikleri

Günlük iş yükünüzde önemsiz görevleri basitleştirmenin veya ortadan kaldırmanın bir yolunu arıyorsanız, Klavye Maestro radarınızda olmalıdır. Özünde, belirli bir zamanda Mac'inizi uyandırmaktan, bir uygulamayı başlattığınızda pencereleri sırayla otomatik olarak açıp çalıştırmaya kadar çeşitli görevleri otomatikleştirebilirsiniz.

Özellikle bunun gibi otomasyon özelliklerinde yeniyseniz, ilk başta biraz bunaltıcı olabilir. Ancak iOS'ta Kısayollar konusunda deneyiminiz varsa Keyboard Maestro'yu hızlıca kavrayabilirsiniz. Hepsinden iyisi, Keyboard Maestro bir abonelik değildir. Bu, bir kerelik 36$'lık bir satın almadır ve yeni sürümler çıktığında yükseltmek için ödeme yapabilirsiniz. En son sürüm artık Karanlık Modu ve çoklu düzenleyici pencerelerini destekliyor.

Keyboard Maestro, üretkenlik odaklı kullanıcılar için harika bir uygulamadır.