Keycard

Keycard

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 160
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Appuous

Keycard, Mac’inizin yanında olmadığınız zaman güvenliğinizi sağlamanın en iyi yoludur.

Keycard, Mac’inizin yanında olmadığınız zaman güvenliğinizi sağlamanın en iyi yoludur.

Keycard, Bluetooth bağlantısını kullanarak Mac bilgisayarınızı kilitler ve güvenliği sağlar. Bilgisayarınızdan 10 metre uzaklaşsanız bile Keycard, bilgisayarınızı otomatik olarak kilitler. Geri döndüğünüzde açılır. Son derece basit!

Mac’inizi kilitleyip açmanın en kolay yolu! Keycard, iPhone’unuz ya da Bluetooth bağlantısı olan başka bir cihazınızı Mac ile birleştirmenize olanak sağlar ki bu sayede bilgisayarınızdan uzaklaştığınızı fark ederek onu kilitler. Masanızı, ofisinizi ya da odanızı terk ettiğinizi fark eden yazılım, bilgisayarı otomatik olarak kilitler ve bunun güvenli olduğundan emin olmanızı sağlar. Geri döndüğünüzde de açılır. Bilgisayarınızı aynı zamanda kilitleme butonunu sürükleyerek de kilitlemeniz mümkündür.

iPad ya da iPod Touch cihazınız varsa aynı şekilde Bluetooth bağlantısını kullanarak Keycard programıyla kullanabilirsiniz.

Eğer iPhone, iPad ya da iPod Touch cihazlarından birine sahip değilseniz, Keycard yazılımının bunun için bir alternatifi bulunmakta. Keycard güvenliğiniz için kendi 4 haneli PIN kodunuzu üretmenize olanak sağlıyor. Ayrıca bunu, cihazınızın yanınızda olmadığı, çalındığı ve benzeri durumlarda da kullanabilirsiniz.