Kill the Plumber

Kill the Plumber

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 28
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Keybol

Platform oyunlarının en ünlü kahramanını öldürmek için bu kez rakipleri kontrol ettiğiniz bir oyun var.

Kill the Plumber isimli bu sıradışı oyun geçtiğimiz günlerde Apple mağazalarından kaldırıldı ve bunun sebebini görmek de çok kolay. Açık bir şekilde görselliğiyle Super Mario oyunlarını istismar eden oyun her ne kadar bir klon gibi gözükse de çok farklı bir oynanışa sahip. Tesisatçıyı öldür gibi bir Türkçe çevirisini yapabileceğimiz oyunda yegane amacınız bu kez oyun içi canavarların rolünü üstlenip kahraman olarak gösterilen figürü yenmek. Bunun için etrafta son derece mobil olarak hareket eden tesisatçıyı etraftaki yaratıklarla alt etmeye çalışıyorsunuz.

Platform oyunlarını sevenlere ters bir yaklaşım sunan bir oyun olan Kill the Plumber, size oyundaki dengeleri değiştiren ve kahramanı durdurmaya çalışan karakterlerin dünyasını açıyor. Daha refleksif veya beceriye dayalı bir oynanış arz eden yapısı gereği farklı bir oyun arayanlar bu oyuna sempati duyacaklardır.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir oyun olan Kill the Plumber ne yazık ki ücretsiz bir oyun değil. Ama ödemiş olduğunuz bedel ile birlikte sizi bekleyen eğlenceli bi oyun var. Öte yandan uygulama içi satın alma yok diye ekstra paralar da harcamanız gerekmeyecek.