KingsRoad

KingsRoad

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,740
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rumble Games

KingsRoad, bilgisayar kullanıcılarının web tarayıcıları üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri aksiyon, macera ve rol yapma oyunu türlerini başarıyla harmanlayan sürükleyici bir oyundur.

KingsRoad, bilgisayar kullanıcılarının web tarayıcıları üzerinde çevrimiçi olarak ve ücretsiz bir şekilde oynayabilecekleri aksiyon, rol yapma ve macera oyunudur.

Üç farklı karakter sınıfından bir tanesini seçerek farklı maceralara atılabileceğiniz oyunda, seçebileceğiniz karakter sınıfları arasında; büyücü, savaşçı ve okçu yer almaktadır. Her karakter sınıfının kendine özgü yeteneklere sahip olduğu oyunda, deneyim kazanarak seviyeniz arttığı sürece karakterlerinizi sürekli olarak yeni yetenekler ve büyülerle donatabiliyorsunuz.

Oldukça etkileyici grafiklere sahip olan oyun, konsol kalitesinde bir aksiyon ve rol yapma oyunu deneyimini kullanıcılara sunmaktadır.

Çevrimiçi ortamda arkadaşlarınızla birlikte de oynayabileceğiniz KingsRoad ile eşzamanlı olarak arkadaşlarınızla oyun üzerinde sohbet ederken farklı maceralar üzerinde düşmanlarınızı birlikte bozguna uğratabilirsiniz.

Birçok farklı eşyayla karakterlerinizi özelleştirebileceğiniz oyunda, düşmanlarla gireceğiniz savaşlar sonrasında can puanlarınızı doldurmak için kullanabileceğiniz iksirler ve malzemeler de oyun üzerinde yer almaktadır.

Popüler Hack & Slash oyunlarından Diablo serisi veya Torchlight serisi ile benzerlik gösteren bir oynanışa sahip olan KingsRoad'da oyun haritası üzerinde yer alan farklı bölümler için farklı zorluk seviyeleri yer almaktadır. Oynadığınız zorluk seviyesine göre keseceğiniz yaratıklardan alacağınız deneyim puanı, altın sayısı ve eşya kalitesi artmaktadır.

Web tarayıcılarınız üzerinde hayat bulacak olan büyülü bir macerada yerinizi hemen almak ve arkadaşlarınızla birlikte bu maceraları şekillendirmek için KingsRoad'da hemen yerinizi alabilirsiniz.

Not: KingsRoad'u hemen oynamaya başlamak için kolay bir kayıt adımını tamamlamanız gerekmektedir.