Kochadaiiyaan:Reign of Arrows

Kochadaiiyaan:Reign of Arrows

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 127
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vroovy

Kochadaiiyaan:Reign of Arrows heyecan dolu bir aksiyon oyunudur

Kochadaiiyaan:Reign of Arrows, Android işletim sistemlerini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Kochadaiiyaan:Reign of Arrows'da Kochadaiiyaan adlı tarihi kahramanımızın hikayesi konu alınmaktadır. Bir krallık muhafızı olan Kochadaiiyaan şehrini istila eden düşman ordusuna karşı ölüm kalım mücadelesi vermektedir. Kahramanımız bu iş için okunu ve yayını kullanarak okçuluk yeteneklerini konuşturuyor ve toprakları için efsanevi bir müadeleye girişiyor.

Kochadaiiyaan:Reign of Arrows 3. şahıs bakış açısından oynanan bir oyundur. Oyunda kahramanımızın etraftaki çeşitli eşyaların arkasına siper almasını sağlıyoruz ve düşmanlarımıza birer birer nişan alarak etraftaki bütün düşmanları temizlemeye çalışıyoruz. Oyun kolayca oynanabilmekte ve kontroller problem yaratmamakta.

Kochadaiiyaan:Reign of Arrows'da farklı bölümlerde savaşırken grafikler de bölümlerle birlikte değişiyor. Oyunun görsel kalitesi oldukça iyi. Oynanışı daha eğlenceli kılan bonuslar bölümlere serpiştirilmiş. Kimi zaman toplayacağımız bu bonuslar sayesinde düşmanlarımızı ok yağmuruna tutabilmekte üzerlerine mancınık ateşi salabilmekteyiz. Kochadaiiyaan:Reign of Arrows bize oyunda ilerledikçe kahramanımızın zırhını ve silahlarını geliştirme imkanı da sunuyor.