LA GANGWAR SIMULATOR 3D

LA GANGWAR SIMULATOR 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 217
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VascoGames

LA GANGWAR SIMULATOR 3D bolca aksiyon içeren GTA benzeri bir mobil oyundur

LA GANGWAR SIMULATOR 3D eğer GTA benzeri açık dünya tabanlı aksiyon oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan LA GANGWAR SIMULATOR 3D'de Los Angeles sokaklarına konuk oluyoruz. Oyunda çete savaşları konu alınıyor. Bir çete lideri olarak dahil olduğumuz oyunda mahallemiz diğer çeteler tarafından saldırıya uğruyor. Bize düşen görev ise rakip çeteleri ortadan kaldırarak bu savaşa bir son vermek ve sokaklara barışı getirmek. Bu işi gerçekleştirebilmek için silahlarımızı kuşanıyoruz ve adım adım düşmanlarımızı yok etmeye başlıyoruz.

LA GANGWAR SIMULATOR 3D'de bize farklı türde ggörevler veriliyor. Bu görevleri tammaladıkça para kazanabiliyoruz ve kazandığımız parayı yeni ve daha güçlü silahlar satın almak için kullanabiliyoruz. Oyunda farklı araçları kullanabilmemize de imkan veriliyor ve spor arabalarla yolculuk edebiliyoruz. LA GANGWAR SIMULATOR 3D genel olarak çok karışık olmayan kontrollere sahip bir oyun.

LA GANGWAR SIMULATOR 3D'de geniş bir oyun haritasına çok sayıda düşmanla savaşıyoruz. TPS, yani 3. şahıs kamera açısıyla oynanan oyunda kahramanımızı arkadan görerek kontrol etmekteyiz. Oyunun grafikleri çok yüksek kaliteli değil; fakat yine de aksiyon arıyorsanız LA GANGWAR SIMULATOR 3D sizi tatmin edebilir.