Land of the Dead

Land of the Dead

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 638
  • DOSYA BOYUTU 36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Amphibius Developers

Land of the Dead oldukça eğlenceli bir Android oyunudur

Eğer zombi oyunu oynamayı seviyorsanız ve bu keyfi mobil cihazlarınızda yaşamak istiyorsanız Land of the Dead oldukça hoşunuza gidebilecek ücretsiz olarak oynanabilen bir Android oyunudur.

Hayatta kalma temeline oldukça sıkı bir şekilde bağlanan Land of the Dead bize heyecan dolu anlar sunuyor. Land of the Dead'de herşey bundan 2 hafta önce yayılan gizemli bir virüs ile başlıyor. Dünya çapında yayılan bu virüs ilk başta insanların öfkelerini kontrol edememesine neden oluyor. Arkasından ise ağzından köpükler gelmeye başlayan insanlar temel denge ve uzuv kontrol yeteneklerini kaybetmeye başlıyorlar. Hastalığın son evrelerinde iseetkilenenler canlı ete inanılmaz bir çekilde aç oluyorlar ve etrafındakilere saldırmaya başlıyorlar.

İnsanları birer zombiye dönüştüren bu virüsü kimin ne amaçla yaymaya çalıştığı ise bilinmemektedir. Hayatta kalan bir avuç insandan biri olarak bizim görevimiz ise öncelikle kendimizi güvene alabileceğimiz bir sığınak bulmak ve sonrasında bu salgının nedenini ve arkasındaki kişiyi ortaya çıkarmaktır.

Land of the Dead klasik point&click macera oyunlarının temel yapısını FPS tarzı aksiyon oyunu yapısıyla çok güzel bir şekilde birleştirmekte. Kimi zaman hayatta kalmamız için gerekli radyo gibi ekipmanları toplamalı ve ulaşımımızı sağlayacak arabayı onarmalı, kimi zaman da silahımızı zombilere doğrultarak güvenliğimizi sağlamalıyız. Farklı silah seçeneklerinin hizmetimize sunulduğu oyunda çeşitli bulmacaları çözerek hikayede ilerlemeli ve zombi kıyametinin arkasındaki sır perdesini aralamalıyız. Toplayacağımız para ile hayatta kalmamız için oldukça önemli olan eşyaları satın alabiliyoruz. Çeşitli NPC'ler ile tanışarak yardım alabildiğimiz oyunda güzel grafikler ve kaliteli kan efektleri bizleri beklemekte.