Languinis

Languinis

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19
  • DOSYA BOYUTU 89.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tilting Point Spotlight

Languinis'te Anka Kuşu tarafından alıkonan Languinis'lere yardım etmeye çalışıyoruz.

Languinis, eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alan ve bu kategoride deneyebilecekleri ücretsiz bir oyun arayan iPhone ve iPad sahiplerinin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Renkli ve kaliteli arayüz tasarımıyla beğenimizi kazanan Languinis'in en iyi yanı büyük küçük demeden herkesin keyifle oynayabileceği bir yapıya sahip olması.

Languinis klasik eşleştirme oyunlarının çizgisinden ilerliyor olsa bile ilginç konusuyla ve oyun yapısıyla hemen dikkat çekiyor. Temel görevimiz Anka kuşu tarafından esir tutulan Languinis'lere yardım etmek ve onları bu esaretten kurtarmak.

Hemen göreve başlıyoruz ve sırayla tüm bölümleri en kısa süre içerisinde başarmaya çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için aynı renkten olan taşları yan yana getirmemiz gerekiyor. Taş eşleştirme işine ek olarak bir de harfleri kullanarak kelimeler üretmemiz gerekiyor. Daha önce bu iki oyun yapısını birleştiren bir yapıma denk gelmediğimizi söylemek yanlış olmaz.

Taşları eşleştirebilmek için parmağımızla ekranda basit sürüklemeler ve dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Bölümler esnasında karşımıza çıkan bonuslar ve güçlendirici birimler işimizi epey kolaylaştırıyorlar.

Toplamda 60 bölüme ve bu bölümlerin toplandığı 12 farklı mekana sahip olan Languinis, uzun soluklu bir oyun deneyimi sunuyor. Bulmaca türünden keyif alıyorsanız Languinis iyi bir tercih olacaktır.